e-mail
strona główna
 
Firma powstała w 1996 r. Została utworzona z myślą o osobach, dla których komputer jest narzędziem pracy. Zajmujemy się tworzeniem programów wspomagających obieg dokumentów w bankach i biurach. Proponujemy szkolenia informatyczne w szerokim zakresie, poczynając od pakietów biurowych, poprzez grafikę i komunikację, po sieci komputerowe. My nie chcemy nauczać, my chcemy pokazać jak usprawnić pracę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że komputer już nie stanowi problemu, problemem jest szybsza i sprawniejsza praca. Nie wystarczy "jakoś sobie radzić" - my chcemy pokazać drogę do profesjonalizmu. Skupiamy wokół siebie wykładowców o szerokiej wiedzy informatycznej, z dużym doświadczeniem szkoleniowym popartym praktyką. Nie zatrudniamy tanich wykładowców, pracujemy z profesjonalistami. Nasi wykładowcy wywodzą się spośród trenerów posiadających uprawnienia dydaktyczne i merytoryczne. Wszyscy oni posiadają dużą wiedzę oraz wspaniałe umiejętności, pozwalające naszym słuchaczom szybko zdobywać praktyczną wiedzę.
Na naszych kursach uczestnicy nauczą się jak nie tylko sprawnie korzystać z komputera, ale także w pełni wykorzystywać możliwości jakie on daje.
więcej
Tworzymy oprogramowanie dedykowane instytucjom finansowym. Specjalizujemy się w komputerowym przetwarzaniu dokumentów płatniczych.
więcej
created by PaulConrad Group © 2001-2002