e-mail
strona główna
 
Prowadzimy szkolenia informatyczne w szerokim tego słowa znaczeniu. Poczynając od najprostszych zagadnień związanych z programami komputerowymi i systemem operacyjnym, po bardziej zaawansowane.
Na naszych kursach uczestnicy nauczą się jak nie tylko sprawnie korzystać z komputera, ale także w pełni wykorzystywać możliwości jakie on daje.
Dzięki nam programy takie jak Microsoft Word, Excel czy Access staną się wreszcie potężnym i wydajnym narzędziem w rękach Waszych pracowników.
Nasza propozycja nie ogranicza się tylko do tych kilku programów - na dalszych stronach znajdziecie Państwo naszą pełną ofertę.
Dysponujemy własnymi salami informatycznymi. Jeśli czas może być problemem nie będziemy go marnować i urządzimy szkolenia w siedzibie klienta. Zapewniamy także podręczniki wspomagające naukę.
Tak więc zapraszamy wszystkich chętnych do bliższego poznania firmy Pesoft.
Szkolenia prowadzimy w siedzibie naszej lub Państwa Firmy. Harmonogram szkolenia zostanie szczegółowo ustalony z Państwa przedstawicielem.
więcej
Oferujemy szkolenia w zakresie popularnych pakietów biurowych oraz programów specjalistycznych. Dodatkowo prowadzimy kursy tematyczne.
więcej
created by PaulConrad Group © 2001-2002